ABD Nagazaki ve Hiroşima'nın hesabını vermelidir

Türkiye Gençlik Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Dr. Bilal Okudan, "Terbiye edilmemiş ABD aygırı kalkmış bu kadar katliam ortada iken Osmanlıların Ermenileri katlettiklerini söylüyor. ABD tam 10 saniye içerisinde yaklaşık 200 bin insanı yok ettiği Nagazaki ve Hiroşima'da kullandığı atom bombalarının hesabını vermelidir." dedi"
26 Nisan 2021 04:19

BİDON SEN HANGİ DÜNYADA YAŞIYORSUN? 

 ABD birilerini suçlamadan öncelikle işlediği medeniyet ve insani suçların hesabını vermelidir.

1- ABD katlettiği yaklaşık 100 milyon Kızılderililerin hesabını vermelidir.

2- ABD tam 10 saniye içerisinde yaklaşık 200 bin insanı yok ettiği Nagazaki ve Hiroşima'da kullandığı atom bombalarının hesabını vermelidir.

3- ABD Kore savaşı sırasında öldürdüğü binlerce masum insanların hesabını vermelidir.

4- ABD, Afganistan, Irak ve buna benzer pek çok İslâm ülkesinde yaptığı soykırımların hesabını vermelidir. Baktığımızda ABD nükleer ve biyolojik silahları kullanarak soykırımdan da daha ötede insanlığın genetiğini ve kodlarını kırmıştır.

Terbiye edilmemiş ABD aygırı kalkmış bu kadar katliam ortada iken Osmanlıların Ermenileri katlettiklerini söylüyor. Oysaki onlara cevabı zaten kendi tarihçileri ve bilim insanları veriyor. İşte onlardan bir tanesi de ABD'deki Louisville Üniversitesi öğretim üyesi tarihçi Prof. Dr. Justin McCarth'tir. Bu bilim insani asla Ermeni katliamının olmadığını söylüyor. Tam aksine Ermenilerin yaptıkları katliamlardan sonra korkularından kendilerinin gittiklerini göç ettiklerini söylüyor. Çünkü Ruslar bölgeden ayrıldıktan sonra katlettikleri Türk ve Kürt vatandaşların onlardan bu katliamın hesabını soracaklarını biliyorlardı.

Yani bir katliam yoktur. 

KAMU EXPRESS

GENÇ BÜLTEN SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #