Haber Gönder Künye İletişim
  • Altın (Has) 230.04 231.91
  • Dolar 5.4700 5.4799
  • Euro 6.2082 6.2194
Oturum Aç Üye Ol

TAKSİM MEYDANI’NDA BİR KAHRAMAN

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Taksim’deki etkinlik alanına şehit isimlerinin yazılı olduğu platform koyuldu. Platformun önünde ise şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in heykeli yer aldı. Kahraman şehidin heykeli, vatandaşlar tarafından büyük ilgi çekti.
12 Temmuz 2018 08:03

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminde şehit olan Astsubay Ömer Halisdemir’in Taksim’deki heykeline vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Beyoğlu Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Taksim’deki etkinlik alanına 15 Temmuz Şehitlerinin isminin yazılı olduğu platform koydu. Platform önüne ise Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in heykeli koyuldu.

Platform önüne koyulan anı defterine de vatandaşlar düşüncelerini yazıyor.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ

Kahraman şehidin heykeli, Taksim Meydanı’ndan geçenler tarafından büyük ilgi çekiyor. Vatandaşlar ve turistler, şehit Halisdemir’in heykeliyle fotoğraf çekiliyor. Öte yandan, platform önüne koyulan anı defterine de vatandaşlar düşüncelerini yazıyor. Küçük kızıyla birlikte anı defterini imzalayan Mustafa Demir, “Ülkemizin bu birlik ve beraberlik duyguları içerisinde, hangi milletten hangi kökenden olursa olsun, her türlü iç ve dış kuvvete karşı her zaman birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edeceğimizin göstergesidir 15 Temmuz” dedi.

YENİ ŞAFAK

GENÇ BÜLTEN SAYFASINI

YORUMUNUZU YAZIN ...

Bu haber için hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

ÇİZGİLERİN DİLİNDEN

GÜNÜN SÖZÜ