Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 234.65 239.04
  • Dolar 6.2287 6.2399
  • Euro 7.3234 7.3366
Oturum Aç Üye Ol

Son dakika

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

PMYO VE POMEM SINAV TARİHLERİ AÇIKLANDI

Duyuru yayımlandı Buna göre PMYO ve POMEM polis alımı eğitim sonu sınav tarihleri duyuruldu.

20 Aralık 2017 Çarşamba 12:07

Polis Akademisi tarafından POMEM ve PMYO eğitim sonu sınav duyurusu yayımlandı. EGM Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet adresinden yayımlanan duyuruda PMYO ve POMEM polis alımı kapsamında eğitim gören adaylardan sınava giremeyenlerin eğitim sonu sınav tarihlerine ilişkin bilgi verildi.

POMEM eğitim sonu sınavları 4 Ocak 2018 tarihinde saat 10:00’da yapılacak. PMYO eğitim sonu sınavı ise saat 09:30’da gerçekleştirilecek. EGM kadrolarına polis memuru ve komiser yardımcısı olarak atanacaklara ilişkin sınav yönetmelik kapsamında yapılacak sınavlar, Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde yapılacak.

Sınavlara POMEM ve PMYO’da eğitimlerini ve işlemlerini tamamlayan ancak sınava giremeyen adaylar katılacak. Disiplin, sağlık, ders işlemleri gibi nedenlerle sınava giremeyen ya da mahkeme kararıyla geri dönen adaylar, ilgili saat ve yerde sınava girecek.

 

MYMEMUR
GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.