Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 221.49 232.46
  • Dolar 5.9944 6.0052
  • Euro 6.8267 6.8390
Oturum Aç Üye Ol

Son dakika

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

ÖĞRETEN ADAYLARINA KÖTÜ HABER

Yıllardır eleştiri oklarının hedefi haline gelen milli Eğitim Bakanlığına atanmasıyla eğitim camiasında heyecan yaratan Ziya Selçuk, açıklamalarıyla öğretmenleri rahatlatmaya devam ediyor. Bakan Ziya Selçuk'un, öğretmen performans değerlendirmesi ve sözleşmeli öğretmenler için sağlık özrü müjde niteliğindeki açıklamalar öğretmenleri heyecanlandırdı. Ancak atama bekleyen öğretmen adayları için ihtiyatlı konuştu.

20 Temmuz 2018 Cuma 15:47

Bakan Selçuk, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda yeni öğretmen ataması olup olmayacağına ilişkin bir soruyu,"Siyaset mümkün ve makul olanın dengesini kurmak. Bizim şu anda deklare ettiğimiz rakam neyse odur. Ama bunun dışında bir imkan olup olmayacağı bu benim şahsi olarak tasarrufumda olan bir durum da değil. Bu konuyla ilgili beklentilerin farkındayım. Bunu elbette ilgili makama arzediyorum, arzedeceğim. Eğer bir imkan doğarsa yani mümkün olursa makul bir seviyede herhangi bir çalışma yapılabilir. Ama şu anda çok net söylüyorum böyle bir şey yok" şeklinde yanıtladı.

GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.