Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 221.49 232.46
  • Dolar 5.9944 6.0052
  • Euro 6.8267 6.8390
Oturum Aç Üye Ol

Son dakika

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

KYK’LI GENÇLERDEN MEHMETÇİĞE DESTEK

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Ankara İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan gençler, TSK tarafından başlatılan Zeytin Dalı Harekatı için Afrin'de hain terör örgütüne karşı mücadele eden ve sınır boylarında, kışlalarda nöbet tutan Mehmetçik için duada buluştu.

DİN HİZMETLERİGENÇLİK27 Ocak 2018 Cumartesi 07:10

Tahsin Banguoğlu ve Gölbaşı Erkek Yurtlarının mescidinde Cuma namazında bir araya gelen gençler Türk Ordusunun harekattan zaferle dönmesi için Fetih Suresi’ni okuyarak dua ettiler. Ankara KYK’lı gençler “kendilerinin de bu vatan için mücadeleye her zaman hazır olduklarını belirterek”  harekata katılan tüm askerler sağ salim yurda dönene kadar hatim indirerek dua edileceğini belirttiler.

Duaların ardından gençlere Ankara İl Müdürlüğünce lokma ikramında bulunuldu.

Bugün aynı zamanda KYK Ankara İl Müdürlüğüne bağlı 31 yurtta askerler için Fetih Suresi ve şehitler için Mevlid-i Şerif okundu.

HABERİN RESİMLERİ

   

GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.