Haber Gönder Künye Bilgileri İletişim
  • Altın (Has) 221.49 232.46
  • Dolar 5.9944 6.0052
  • Euro 6.8267 6.8390
Oturum Aç Üye Ol

Son dakika

Milli Eğitim Bakanlığı “Öğretmen Performans Değerlendirme" uygulamasını hayata geçirebilir mi?


HAVA DURUMU

  • °C - °C
  • °C - °C
  • °C - °C

KPSS MAĞDURLARINDAN BAKAN SELÇUK'A TEŞEKKÜR YAĞDI!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 100 gün içinde yeni 20 bin öğretmen atayacaklarını açıkladı. KPSS'ye girip atama bekleyen binlerce öğretmen arasında bu müjdeli haber coşku yarattı. Atama bekleyan öğretmen adayları sosyal medyada #20BinEkAtamayaTeşekkür hastagi açıp Bakan Ziya Selçuk'a teşekkür ve övgü yağdırdı.

07 Ağustos 2018 Salı 09:27

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 100 günlük eylem planını açıklarken“Ülke genelinde 20 bin sözleşmeli öğretmen daha atıyoruz” demişti.

Bu açıklamanın, şuan ataması yapılan ve belgelerini teslim etmekte olan adayları kapsadığı düşünülüyordu.

Ancak bu açıklamananın ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“100 gün içinde 20 bin öğretmen ataması yapacağız. Ülkemizde eğitimin gelişmesi için bizleri sürekli cesaretlendiren Cumhurbaşkanımız Sn. @RT_Erdogan’a, destekleri için Hazine ve Maliye Bakanımız @BeratAlbayrak’a @tcmeb ailesi adına şükranlarımı sunuyorum.Hayırlı ve uğurlu olsun.”

Bu paylaşımın ardından mevcut atamalara ek olarak 20 bin kontenjan daha açıldığından emin olan öğretmen adayları sosyal medyada Milli Eğitim Bakanı Selçuk'a teşekkürlerini iletmek için #20BinEkAtamayaTeşekkür hastagi açarak binlerce teşekkür mesajı paylaştı... 

SÜPER HABER TV
GENÇ BÜLTEN sayfasını
GENÇ BÜLTEN hesabını

HABER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Yorum Yaz
Büyük harflerle yazılan, yasalara aykırı; küfür, hakaret, dil, din, ırk ayrımı ifadeleri içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Bu bölüme yorum yazmakla, ip adresinizin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ise ip adres bilginizin yetkililerle paylaşılacağını kabul etmiş olursunuz.